Draakon

Arukuses peitub piiramatu jõud
Draakon kui tootem-, hinge- ja jõuloom, võib aidata neid, kes püüdlevad suurema eesmärgi poole. Draakon jagab oma tarkust ja juhib valgustatuse poole. Tutvudes põhjalikult draakoni sümboolikaga saame teada, kuidas see tootemloom  juhatab, rahustab ja valgustab.

Draakon on vaieldamatult kõige iidsem ja muljetavaldavam olend. Erinevates muistendites valitseb draakon elemente ja võib esineda mis tahes kujul. 

Draakoni sümboolika ja tähendus hõlmab ka ürgseid loodusjõude kõigil eksistentsitasanditel. Nende hulgas ka pikaealisust ja kõige varasemaid unustatud teadmisi. Lõputud lahingud rüütlite ja draakonite vahel peegeldavad inimkonna sisemist võitlust oma vaimse või eeterliku olemusega.

Draakonitega on seotud salapära, mis võib olla ka maailma suurim mõistatus. Need tohutud olendid sümboliseerivad võimet ületada olusid ja näha asju selgelt. Draakon sümboliseerib edu, autoriteeti, kasvu, arukust ja arengut.

Tootemloomana kuulub draakon neile, kes on loomult ägedad, kuid arukad. Draakon on eepiline tootem ning tema võimsat energiat ei tasu alahinnata. Äge energia võib olla uskumatult positiivne. Tõsi, “äge” võib olla ka uskumatult hävitav. Loodetavasti kasutad enda sisemist draakonit ainult mõtete, sõnade ja tegude jaoks, mis töötavad kõigi hüvanguks. Draakon hindab neid, kes kasutavad tema energiat arukalt.

 

Kui draakon ilmutab end hingeloomana, on aeg seista silmitsi maailma pahedega ja võidelda paremuse poole, kasutades draakoni elutarkust.

Draakon esindab kõrget intellekti, väärikust, nakkavat entusiasmi ja autoriteeti. Draakonid juhivad selliste omadustega isikuid edu, sära ja valgustatuse poole. Draakon õpetab möirgama – leidma oma hääle, olema kuuldaval ja tõeliselt mõistetud.

Draakon on arukate inimeste loom, ta ei reeda kergesti oma saladusi – see on osa väljakutsest. Mida suurem on pingutus, seda suurem on tasu. 

Kasuta draakoni väge oma jõuloomana, kui soovid olla ühiskonnale kasulik. 
Draakon on tõeliselt maagiline jõuloom. Draakoni tarkuseni jõudmiseks kulub aega, kuid tulemus on kulda väärt. 
Iidne jõuloom kaitseb neid kes töötavad suurema eesmärgi nimel, kuid häda neile, kes hakkavad ahnelt võimu poole püüdlema.  Draakoni energia on eriti tõhusaks abiks neile, kes soovivad saada tervendajateks ja arstideks.

Draakoni isiksusest õhkub majesteetlikkust ja õilsust.

Draakonid on rikkuse ja jõu valvurid. Hiina draakoni sümboolika räägib draakoni kontrollist kõigi elementide üle.

Elust suuremal Dragonil on julgust, enesekindlust ja suutlikkust saavutada legendaarseid õnnestumisi. Selle sodiaagimärgi all sündinutele tõotab Hiina horoskoop tavaliselt rikkalikku ja täisväärtuslikku elu, mis on täis palju seiklusi!

Tootegalerii

Kollektsioon “Tootemloomad”, suvi 2020 esitleb suviselt mahlakaid värve. Tootevalikus on kõrvarõngad ja kruusid. Kruusid on nõudepesumasinas pestavad. Poltkõrvarõngad on väga kerged ning pilkupüüdvad, sest nende diameeter on 3cm!   Kõrvarõngaste materjalideks on mustaks värvitud puit, postid allergiavabast roostevabast terasest mida kasutatakse ehete valmistamisel ja
epoksiidvaik, mis toob pildi esile ning kaitseb seda väliste vigastuste eest.

Kust osta?

Need tooted on juba saadaval siin samas e-poes ja Eesti disainipoodides, meie edasimüüjate juures.
Leia oma Draakon!

Redbubble

Muud disaintooted saadaval minu e-poes rahvusvahelises Redbubble keskkonnas. Valikus on 76 toodet!