Minust


Loomingust

Maalikunst sümbioosis disaini ja moekunstiga, mille ergas värvipalett ning jutustav pildikeel inspireerib ja kõnetab elava loomuga inimesi.
  Maalikunstnik

  Maalin pintsliga lõuendile ainulaadseid kunstiteoseid – kultuuripärandit kandvaid objekte.

  Maalikunstnik
  pop-sürrealist
  Illustraator

  Loon akvarelli tehnika ja tindipliiatsite abil visuaalseid teoseid ehk illustratsioone, mille ülesanne on selgitada, toetada, rikastada või dekoreerida mõnda lugu või mõtet.

  Illustraator
  Lugude jutustaja läbi piltide
  Tootedisainer

  Kasutates digitaalseid tehnikaid disainin oma originaalloomingu toodetele.

  Tootedisainer
  Kunstiteostel põhinev tootedisain
  Mustridisainer

  Olen Fragment Fabrics kangamustrite disainer. Koostöös Helg brändi loojaga kujunes meil välja disainerkangaste bränd. Disainin kangastele enda kunstist inspireeritud mustreid.

  Mustridisainer
  Kangamustrite kujundaja
Alisa Vasina
Tartust pärit maalikunstnik, disainer ja illustraator. Olen kunstiõppe läbinud pea kõigis Tartu kunstiõppeasutustes: Tartu Lastekunstikool (2002-2007), Tartu Kunstikool (2008-2012) Tartu Kõrgem Kunstikool (2012-2016). Olen Tartu Kunstnike Liidu liige alates aastast 2019. Minu kunsti esteetika on inspireeritud loomadest, aja pöördumatusest ja kaasaja pop-kultuurist. Ma väljendan oma mõtteid läbi loomadel põhinevate tegelaste kes suhestuvad aja temaatikaga ning kannavad endas erinevaid tähendusi. Oma teosed loon populistliku kunstiliikumise stiilis, mis kannab nime Pop sürrealism. Mind köidab selle stiili pildikeel ja huumorimeel – mis on vahel mõnus, mõnikord ebameeldiv ning kohati sarkastiline. Oma kunstiteosed disainin erinevatele toodetele. Minu disaintoodete valikus leiad esemeid nii moekunsti kui ka kodukujunduse valdkonnast

Väärtused

kaasaegne kultuuripärand

Kunst kehastab ajastu vaimsust, selle kultuurilist või ideelist üldkarakterit.

Originaalsus

Kõik esemed on Alisa Vasina autorilooming nii ideelt kui vormilt.

Multifunktsionaalsus

Kunst on midagi enamat kui dekoratiivne objekt. See avaldub ka tootedisainis.

Personaalne lähenemine

Lähenen igale tellimusele personaalselt ja hoolitsen isiklikult kliendi rahulolu eest.