Brändist


Säravalt värviline elustiil

Alisa Vasina on loominguline moebränd. Tegutseme Eestis, Tartu linnas. Brändi asutaja on Tartu maalikunstnik, kes ühendab maalikunsti moedisiniga luues kantavaid kunstiteoseid. Kunstiesteetikast sündinud moebränd esindab originaalset suhtumist, mis ammutab inspiratsiooni linnadžungli julgetest isiksustest. Kui Sa eelistad olla nähtav, mitte sulanduda halli massi, siis just Sina oled meie inspiratsioon! Meie looming on pühendatud silmapaistvatele isiksustele, kes oskavad hinnata värvide sära. Elu on lõuend, täida see erksate värvide ja ägedate lugudega!
  AUTENTNE JA ORIGINAALNE

  Meie kliendid inspireerivad meid oma originaalsusega ning väärivad autentset loomingut. Kogu Alisa Vasina brändi sortiment on 100% originaalne ning kaitstud autoriõiguse seadusega.

  AUTENTNE JA ORIGINAALNE
  ALISA VASINA ORIGINAALNE LOOMING
  ISELOOMUGA JA VÄLJENDUSLIK

  Iga teos räägib lugu ja annab edasi iseloomu. Enne teose loomist teeme põhjaliku uurimistöö objekti sümbolite kohta, et oma disainidega edastada nende tähendusi. Nii saad läbi esemete rääkida maailmale enda lugu või rõhutada oma iseloomu omadusi.

  ISELOOMUGA JA VÄLJENDUSLIK
  TEOSED KANNAVAD ENDAS LUGUSID
  KUNSTIPÄRANE JA LOOMINGULINE

  Iga disain on Alisa Vasina intellektuaalse loomingu tulemus. Tegemist on tõeliste kunstiteostega, sest Alisa Vasina on profesionaalne kunstnik. Seda tõendab tema kõrgharidus maalikunstnikuna ja Tartu Kunstnike Liidu liikmelisus.

  KUNSTIPÄRANE JA LOOMINGULINE
  IGA ESE ON KUNSTITEOS
  SILMAPAISTEV JA VÄRVIKAS

  Alisa Vasina disaine iseloomustab julge värvipalett ja puhtad toonid. Säravad värvid on ergastavad ning parandavad meeleolu. Lisame värvide sära igasse päeva!

  SILMAPAISTEV JA VÄRVIKAS
  TOOME VÄRVIDE SÄRA IGASSE PÄEVA
Alisa Vasina lugu
Sündisin Tartus 1992. aastal. Oma kunstiõpinguid alustasin aastal 2002, kui mu parim sõbranna tutvustas MULLE TARTU LASTEKUNSTIKOOLI. Kümne aastase Alisa ees avardus maailm täis värve ja eneseväljenduse võimalusi. Sellest ajast peale pühendasin end loomingule. OLEN ÕPPINUD PARIMATES TArTu KUNSTIKOOLIDES OMA ALA SPETSIALISTIDELT. Õppisin Tartu Kunstikooli dekoraator-stilisti eriala aastatel 2008-2012. Seejärel omandasin rakendusliku kõrghariduse 2016.aastal Tartu Kõrgemas Kunstikoolis maalingute osakonnas disaini suunal. Olen Tartu Kunstnike liidu liige aastast 2019. Kunstimaailm õpetas mulle julgust ja loovust, mistõttu kasutan oma loomingus erksaid värve ja väljendusrikkaid motiive. Oma teekonnal jõudsin järeldusele, et elu on kui lõuend, mida iga inimene täidab enda valitud värvidega, maalides isiklikku lugu. Me kõik väljendame end loominguliselt läbi esemete mida igapäevaselt kasutame. Loon erksatele, loomingulistele ja karismaatilistele natuuridele. Minu inspiratsiooniks on kaasaegse linnadžungli originaalsed isiksused, kes oskavad hinnata värvide sära. Kui Sina oled oma valikutes julge, eelistad olla nähtav, mitte sulanduda halli massi, siis just Sina oled minu inspiratsioon! Elu on lõuend, täidame selle erksate värvide ja ägedate lugudega!

Me hoolime

Keskkonna väärtustamine

Muutume igal sammul keskkonnasõbralikumaks, samal ajal pakkudes kvaliteetseid tooteid.

Tellimuspõhine tootmine

Lisaks laotoodetele on meie valikus tooted tellimisel, mis valmivad peale tellimuse saadumist, nii väldime ületootmist

Mugav ostlemine

Oma tellimuse eest saad tasuda kiirelt ja turvaliselt läbi Montonio pangalinkide. Montonio pangalingid sisaldavad kõigi Eesti, Läti ja Leedu pankade makseid.

Tasuta kohaletoimetamine

Tasuta transport mugavalt. Laotooted saadame pakiautomaati. Tooted tellimisel toimetab sulle DPD kuller (paki saad suunata ka pakiautomaati)