fbpx

Brändist


Säravalt värviline elustiil

Alisa Vasina on Tartus, Eestis, tegutsev loominguline elustiili bränd. Brändi asutaja on kaasaegne Eesti maalikunstnik, kellel on kirg moekunsti ja tootedisaini vastu. Kunstiesteetikast sündinud bränd esindab originaalset suhtumist, mis ammutab inspiratsiooni linnadžungli julgetest isiksustest. Kui Sa eelistad olla nähtav, mitte sulanduda halli massi, siis just Sina oled meie inspiratsioon! Meie looming on pühendatud silmapaistvatele isiksustele, kes oskavad hinnata värvide sära. Elu on lõuend, täida see erksate värvide ja ägedate lugudega!
  Autentne ja originaalne

  Meie kliendid inspireerivad meid oma originaalsusega ning väärivad autentset loomingut. Kogu Alisa Vasina brändi sortiment on 100% originaalne ning kaitstud autoriõiguse seadusega.

  Autentne ja originaalne
  Alisa Vasina originaalne looming
  Kunstipärane ja loominguline

  Iga disain on Alisa Vasina intellektuaalse loomingu tulemus. Tegemist on tõeliste kunstiteostega, sest Alisa Vasina on profesionaalne kunstnik. Seda tõendab tema kõrgharidus maalikunstnikuna ja Tartu Kunstnike Liidu liikmelisus.

  Kunstipärane ja loominguline
  Iga ese on kunstiteos
  Iseloomuga ja väljenduslik

  Iga teos räägib lugu ja annab edasi iseloomu. Enne teose loomist teeme põhjaliku uurimistöö objekti sümbolite kohta, et oma disainidega edastada nende tähendusi. Nii saad läbi esemete rääkida maailmale enda lugu või rõhutada oma iseloomu omadusi.

  Iseloomuga ja väljenduslik
  Teosed kannavad endas lugusid
  Silmapaistev ja värvikas

  Alisa Vasina disaine iseloomustab julge värvipalett ja puhtad toonid. Säravad värvid on ergastavad ning parandavad meeleolu. Lisame värvide sära igasse päeva!

  Silmapaistev ja värvikas
  Toome värvide sära igasse päeva
Alisa Vasina lugu
OLEN BRÄNDI ASUTAJA, ALISA VASINA. SÜNDISIN EESTI HEADE MÕTETE LINNAS, TARTUS. Selles kaunis linnas oli mul helge lapsepõlv KUNI MIND TABAS TERVISERIKE, MIS MUUTIS MU HAAVATAVAKS KOOLIKIUSAJATE EES. Mõneks aastaks muutusid minu elu värvid üsna süngeks. ÕNNEKS TUTVUSTAS TOLLAL MINU parim SÕBER MULLE TARTU LASTEKUNSTIKOOLI. KÜMNE AASTASE ALISA EES AVARDUS MAAILM TÄIS VÄRVE JA ENESEVÄLJENDUSE VÕIMALUSI. Avastasin, et elu pole must ja valge! SELLEST AJAST PEALE PÜHENDASIN end KUNSTILE. OLEN LOOVUST ÕPPINUD PARIMATES TArTu KUNSTIKOOLIDES OMA ALA SPETSIALISTIDELT. Kunstimaailm õpetas mulle julgust ja enesekindlust, mistõttu kasutan oma loomingus erksaid värve ja väljendusrikkaid motiive. Oma teekonnal jõudsin järeldusele, et elu on kui lõuend, mida iga inimene täidab enda valitud värvidega, maalides isiklikku lugu. Me kõik väljendame end loominguliselt läbi esemete mida igapäevaselt kasutame. Loon erksatele, loomingulistele ja karismaatilistele natuuridele. Minu inspiratsiooniks on kaasaegse linnadžungli originaalsed isiksused, kes oskavad hinnata värvide sära. Kui Sina oled oma valikutes julge, eelistad olla nähtav, mitte sulanduda halli massi, siis just Sina oled minu inspiratsioon! Elu on lõuend, täidame selle erksate värvide ja ägedate lugudega!

Me hoolime

Keskkonna väärtustamine

Muutume igal sammul keskkonnasõbralikumaks, samal ajal pakkudes kvaliteetseid tooteid.

Tellimuspõhine tootmine

Toodame ainult tooteid, millele on tehtud tellimus, vältides tekstiilijäätmete ületootmist

Mugav ostlemine

Oma tellimuse eest saad tasuda kiirelt ja turvaliselt läbi Montonio pangalinkide. Montonio pangalingid sisaldavad kõigi Eesti, Läti ja Leedu pankade makseid.

Ülemaailmne saatmine

Teeme koostööd ettevõttega, mis võimaldab meil tarnida kaupu üle kogu maailma!