Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika

Isikuandmeid töötleb veebipoe alisavasina.ee (edaspidi Veebipood) omanik on ASILA OÜ (registrikood 14432140) asukohaga Tartu, Teguri 30-307, Eesti 50107.

Ees- ja perekonnanimi;
Telefoni number;
E-mail;
Kaupade ja teenuste maksumus;
Pangakonto number.

Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks.
Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks.
Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks. Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi (klienditugi). Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil. Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

Isikuandmed edastatakse veebipoe klienditoele ostude ja ostuajaloo haldamiseks ja kliendiprobleemide lahendamiseks.
Nimi, telefoninumber ja e-posti aadress edastatakse kliendi poolt valitud transporditeenuse pakkujale. Kui tegemist on kulleriga kohale toimetatava kaubaga, siis edastatakse lisaks kontaktandmetele ka kliendi aadress.
Isikuandmed edastatakse teenusepakkuja poolt osutatavale raamatupidajale.
Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik veebipoe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

Kui taotlete parooli lähtestamist, lisatakse teie IP -aadress lähtestamise e -kirjale.

Külastajate kommentaare saab kontrollida automaatse rämpsposti tuvastamise teenuse kaudu.

Kui lehe külastajad jätavad veebilehele kommentaare, kogume rämpsposti tuvastamise hõlbustamiseks kommentaaride vormis näidatud andmeid, samuti külastaja IP -aadressi ja brauseri kasutajaagendi ahelati.

 

Gravatari teenusele võidakse edastada teie e-posti aadressilt loodud anonüümne ahel (mida nimetatakse ka räsiks), et näha, kas te seda kasutate. Gravatari teenuse privaatsuspoliitika on saadaval siin: https://automattic.com/privacy/. Pärast teie kommentaari kinnitamist on teie profiilipilt teie kommentaari kontekstis avalikkusele nähtav.

 

Juurdepääs isikuandmetele on veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.
Veebipood rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.
Isikuandmete edastamine veebipoe volitatud töötlejatele (nt transporditeenuse pakkuja ja andmemajutus) toimub veebipoe ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Volitatud töötlejaid on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed.

Isikuandmetega saab tutvuda ja teha parandusi veebipoe kasutajaprofiilis. Kui ost on sooritatud ilma kasutajakontota, siis saab tutvuda isikuandmetega klinditoe vahendusel. Kõik kasutajad saavad oma isiklikke andmeid igal ajal vaadata, muuta või kustutada (välja arvatud juhul, kui nad ei saa oma kasutajanime muuta).

Kui laadite veebilehele pilte, peaksite vältima piltide üleslaadimist, mis sisaldavad manustatud asukohaandmeid (EXIF GPS). Veebilehe külastajad saavad veebilehe piltidelt alla laadida ja välja võtta mis tahes asukohaandmeid.

Kui jätate meie lehele kommentaari, lubate oma nime, e-posti aadressi ja veebisaidi küpsiste salvestamise. Need on teie mugavuse huvides, et te ei peaks teise kommentaari jätmisel oma andmeid uuesti täitma. Need küpsised kestavad ühe aasta.

 

Kui külastate meie sisselogimislehte, määrame ajutise küpsise, et teha kindlaks, kas teie brauser aktsepteerib küpsiseid. See küpsis ei sisalda isikuandmeid ja see kustutatakse brauseri sulgemisel.

 

Kui logite sisse, seadistame ka mitu küpsist, et salvestada teie sisselogimisandmed ja ekraanikuva valikud. Sisselogimisküpsised kestavad kaks päeva ja ekraanivalikute küpsised aasta. Kui valite “Mäleta mind”, jätkub teie sisselogimine kahe nädala jooksul. Kui logite oma kontolt välja, eemaldatakse sisselogimisküpsised.

 

Kui muudate või avaldate artiklit, salvestatakse teie brauserisse täiendav küpsis. See küpsis ei sisalda isikuandmeid ja näitab lihtsalt äsja redigeeritud artikli postituse ID -d. See aegub 1 päeva pärast.

Selle veebilehe artiklid võivad sisaldada manustatud sisu (nt videod, pildid, artiklid jne). Teistelt veebilehtedelt manustatud sisu käitub täpselt samamoodi nagu siis, kui külastaja on teist veebilehte külastanud.

 

Need veebilehed võivad koguda teie kohta andmeid, kasutada küpsiseid, manustada täiendavat kolmanda osapoole jälgimist ja jälgida teie suhtlust selle manustatud sisuga, sealhulgas jälgida teie suhtlust manustatud sisuga, kui teil on konto ja olete sellele veebilehele sisse logitud.

Kui isikundmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek tagasi võtta teavitades sellest kliendituge e-posti teel kunst@alisavasina.ee

Kui jätate kommentaari, säilitatakse kommentaar ja selle metaandmed määramata ajaks. Seda selleks, et saaksime kõik järelkommentaarid automaatselt ära tunda ja kinnitada, selle asemel et neid modereerimisjärjekorras hoida.

Kasutajate jaoks, kes registreeruvad meie veebilehel (kui üldse), salvestame ka nende esitatud isikuandmed nende kasutajaprofiili. Kõik kasutajad saavad oma isiklikke andmeid igal ajal vaadata, muuta või kustutada (välja arvatud juhul, kui nad ei saa oma kasutajanime muuta). 

Veebipoe kliendikonto sulgemisel kustutatakse isikuandmed, va juhul kui selliseid andmeid on vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks.
Kui veebipoes on ost sooritatud ilma kliendikontota, siis säilitatakse ostuajalugu kolm aastat. Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni.
Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-posti teel kunst@alisavasina.ee.
Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

E-posti teel esitatud isikuandmete ülekandmise taotlusele vastatakse hiljemalt kuu aja jooksul. Klienditugi tuvastab isikusamasuse ja teavitab isikuandmetest, mis kuuluvad ülekandmisele.

E-kirja aadressi ja telefoninumbrit kasutatakse otseturundusteadete saatmiseks, kui klient on andnud vastava nõusoleku. Kui klient ei soovi saada otseturustusteateid, siis tuleb võtta ühendust klienditoega e-maili teel kunst@alisavasina.ee.
Kui isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil (profileerimine), on kliendil õigus oma isikuandmete nii algse kui ka edasise töötlemise, sealhulgas otseturundusega seotud profiilianalüüsi tegemise suhtes igal ajal vastuväiteid esitada teavitades sellest kliendituge e-posti (kunst@alisavasina.ee).

Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe vahendusel (ASILA OÜ Reg. nr. 14432140; Tartu maa, Tartu linn, Ravila 49-25, Eesti 50408; Telefon (+372)56231617; Email: kunst@alisavasina.ee.)