fbpx

KKK

Korduma kippuvad küsimused

Vastan meeleldi kõikidele küsimustele. Mõned küsimused aga kipuvad korduma. Kui sa siit oma küsimusele vastust ei leia, siis võta minuga ühendust, vastan meeleldi!

Millal ma oma tellimuse kätte saan?

Tavaliselt kulub tellimuse täitmiseks 3-7 päeva, pärast seda saadetakse tellimus välja. Saatmise aeg sõltub teie asukohast, kuid arvestuslikult järgmiselt.

  • USA: 3-4 tööpäeva
  • Euroopa: 6-8 tööpäeva
  • Austraalia: 2–14 tööpäeva
  • Jaapan: 4–8 tööpäeva
  • Rahvusvaheline: 10–20 tööpäeva

 

[Covid-19] Millal ma oma tellimuse kätte saan?

Tellimuste täitmisajad kõikide toodete puhul võivad olla tavapärasest pikemad ning võivad

pikenemist jätkata, kuni olukord maailmas normaliseerub. Näeme oma tarneahelas viivitusi, sealhulgas turustajate ning posti teenuspakkujate poolt, sest kogu tööstusharu seisab silmitsi väljakutsetega. Saatmisaegu on raske ennustada.

 

Kust mu tellimus saadetakse?

Eritellimuste täitmiseks teeme koostööd ettevõttega, millel on tehased üle maailma. Eestisse jõuavad tellimused peamiselt Lätist.

 

Minu tellimus peaks juba kohal olema, kuid ma pole seda veel kätte saanud. Mida peaksin tegema?

Enne kui võtate meiega ühendust, soovitame teha järgmist.

  • Kontrollige oma saatmiskinnituse e -posti aadressi, kas tarneaadressis pole vigu
  • Küsige kohalikult postkontorilt, kas tete tellimus võib olla nende käes 
  • Uurige naabrite käest ega kuller pole ekslikult neile teie saadetist toimetanud.

Kui saatmisaadress oli õige ja pakki ei jäetud postkontorisse ega teie naabrite juurde, võtke meiega ühendust aadressil kunst@alisavasina.ee oma tellimuse numbriga.

Kui leidsite oma tarneaadressis vea, võime saata teile asendustellimuse, kuid

saatmine toimub teie enda kulul.

Kuidas teie tooted on valmistatud?

Teeme koostööd ettevõttega, millel on tehased üle maailma, nii et sõltuvalt Teie asukohast, valmistatakse Teie tellitud tooted tehases, mis asub Teile kõige lähemal. Eestile lähim tehas asub Lätis, seega enamus Eestist tellitud tooteid trükitakse ja valmistatakse Lätis.

Kuidas saan oma tellimust jälgida? 

Pärast tellimuse saatmist saate jälgimislingi e-posti teel. Kui teil on saadetise jälgimise kohta küsimusi, kirjutage meile aadressil kunst@alisavasina.ee

Sain kätte vale/kahjustatud toote, mida teha?

Väga vabandame, kui teie tellitud toode saabus kahjustatud kujul. Et aidata meil olukorda kiiresti lahendada, saatke meile nädala jooksul e -kiri aadressil kunst@alisavasina.ee koos

kahjustatud toote fotoga, teie tellimuse number ja kõik muud teie tellimusega seonduvad andmed, mis võivad olukorra lahendamisele kaasa aidata. Võtame teiega ühendust esimesel võimalusel!

Milline on teie tagasisaatmispoliitika?

Meie e-poes in kõik tooted valmistatud Eritellimusel 

Euroopa Liidu direktiivist lähtuvalt eritellimusel valmistatud toodete tagastamisel on piirangud ning need kaubad ei kuulu tagastamisele. Kuna kõik meie e-poe tooted valmivad kliendi eritellimusel, siis me ei paku tagastusi ega kauba ümber vahetamist, kuid kui Teie tellimusega on midagi valesti, siis palun andke meile sellest teada aadressil kunst@alisavasina.ee

Kas Te teete tagasimakseid?

Tagasimakseid pakutakse ainult klientidele, kes saavad valed või kahjustatud esemed. Kui mõni neist kehtib Teie tellimuse kohta, siis võtke meiega ühendust aadressil kunst@alisavasina.ee, kuhu saatke fotod valest/kahjustatud esemetest ja me lahendame selle olukorra.

Kas ma saan kauba teise suuruse/värvi vastu vahetada?

Praegu me vahetust ei paku, sest iga ese valmib eritellimusel. Kui Te pole kindel, toodete suuruste sobivuses, vaadake meie

suurustabelid – meil on iga toote kirjelduse jaotises kauba suurustabel.

Kuigi see on haruldane, on võimalik, et teie tellitud toode oli valesti sildistatud. Kui nii juhtub, siis palun teatage meile sellest aadressil kunst@alisavasina.ee nädala jooksul pärast tellimuse saabumist. Lisage kirjale oma

tellimuse number ja fotod valesti märgistatud kaubast ning saadame teile uued kaubad või väljastame tagasimakse!

Minu maalid asuvad erinevates Eesti paikades. Esialgu kirjuta mulle ning uuri kus konkreetne maal asub. Minu teosed leiad minu loomingut esindavates kunstigaleriides Tartus ja Tallinnas; Tallinnas kohvikus Fe aadressil Raua 23 ja Tartus aadressil Riia mnt 15B. Mõned teosed on minu isiklikus kollektsioonis ning nende vaatamiseks kirjuta mulle meilile kunst@alisavasina.ee , et kokku leppida aeg ja koht.

Minu kunstiteoseid saab soetada? Maalide ostusoovi korral kirjuta mull e-mail kunst@alisavasina.ee .
Või kunstigaleriides, kus  minu teosed on esindatud. Kunstigaleriide loetelu on lehe jalamis.

Vastupidi. Originaalteose hind võib sel puhul ainult tõusta, sest originaal on üks ja ainus. Originaalteos on see, millest terve hulk tooteid alguse saab. Need on tooted mida inimesed kasutavad ja armastavad. Sel puhul on originaalteos nagu toodete ema/isa, see põhiline, üks ja ainuke. Originaalteosest inspireeritud tooteid võib olla erinevates kodudes ja kogustes, aga originaalteos on ainult üks ja kuulub vaid ühele omanikule (leibkonnale). Mõtle, keegi tuleb sulle vastu näiteks särgiga, mille originaalmaal on sinu isiklikus kunstikogus – vägev! 

Minu disaintooteid saad soetada siin samas veebipoes. Need tooted valmistatakse Sinu tellimisel eritellimusena.
Laotooteid leiad Alisa Vasina disainetooteid esindavates disainipoodides. Disainipoodide loetelu leiad veebilehe jalamis.

Kõik originaalid ei jõuagi toodetele, kuid suur osa neist on saadaval ka tootedisainina. Kui sa ei leia meelistoodet veebipoest, siis on olemas ka minu Redbubble veebipood, kus on enam kui 70 toodet minu poolt loodud piltidega. 

Müüdud teos on müüdud ning pole enam saadaval. Originaalteosed maalin ainueksemplarina. Kui õnnelik omanik maali soetab, siis seda taiest uuesti müügis näha on üsna ebatõenäoline. Kunst on kultuuripärand, mis saadab omanikku läbi aja ning üsna tõenäoliselt muutub lemmik taies hindamatu väärtusega reliikviaks, mida pärandatakse järeltulijatele. Isegi mina ei oska ennustada kas mõni minu loodud teos, kes on omaniku leidnud, kunagi uut omanikku otsima hakkab ja on soovijatele saadaval.
Seega palun, kallid sõbrad, kui teile meeldib mõni minu loodud teos, ärge kaotage aega ning soetage teos enne, kui seda teeb keegi teine. Originaalteos on üks, soovijaid võib olla mitu.