KKK

Korduma kippuvad küsimused

Vastan meeleldi kõikidele küsimustele. Mõned küsimused aga kipuvad korduma. Kui sa siit oma küsimusele vastust ei leia, siis võta minuga ühendust, vastan meeleldi!

Millal ma oma tellimuse kätte saan?

Meie valikus on laotooted ja tooted tellimisel. Laotooted paneme pakiautomaati  1-3 tööpäeva jooksul 

Tellimisel toodete valmistamiseks kulub 3-7 päeva, pärast seda saadetakse tellimus välja. Saatmise aeg sõltub teie asukohast, kuid arvestuslikult järgmiselt.

  • USA: 3-4 tööpäeva
  • Euroopa: 6-8 tööpäeva
  • Austraalia: 2–14 tööpäeva
  • Jaapan: 4–8 tööpäeva
  • Rahvusvaheline: 10–20 tööpäeva

[Covid-19] Millal ma oma tellimuse kätte saan?

Tellimuste täitmisajad kõikide toodete puhul võivad olla tavapärasest pikemad ning võivad pikenemist jätkata, kuni olukord maailmas normaliseerub. Näeme oma tarneahelas viivitusi, sealhulgas turustajate ning posti teenuspakkujate poolt, sest kogu tööstusharu seisab silmitsi väljakutsetega. Saatmisaegu on raske ennustada.

Kust mu tellimus saadetakse?

Laotooted saadame välja  Eestist, Tartu linnast.

Tellimusel tellimuste täitmiseks teeme koostööd ettevõttega, millel on tehased üle maailma. Eestisse jõuavad tellimused peamiselt Lätist DPD kulleriga.

Minu tellimus peaks juba kohal olema, kuid ma pole seda veel kätte saanud. Mida peaksin tegema?

Enne kui võtate meiega ühendust, soovitame teha järgmist.

  • Kontrollige oma saatmiskinnituse e -posti aadressi, kas tarneaadressis pole vigu
  • Küsige kohalikult postkontorilt, kas teie tellimus võib olla nende käes 

Kui saatmisaadress oli õige ja pakki ei jäetud postkontorisse, võtke meiega ühendust aadressil kunst@alisavasina.ee oma tellimuse numbriga.

Kui leidsite oma tarneaadressis vea, saadame teile asendustellimuse.  Teavitage meid vea ilmnemisest esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva alates tellimuse esitamisest.

Kuidas teie tooted on valmistatud?

Püüdleme eetilise ning keskkonnasõbraliku tootmise poole. Laotooted on hoolega valmistatud Eestis meie enda inimeste poolt. 

Tooted tellimisel valmivad meie koostööpartneri abil. Meie koostööpartneril  on tehased üle maailma, nii et sõltuvalt Teie asukohast, valmistatakse Teie tellitud tooted tehases, mis asub Teile kõige lähemal. Eestile lähim tehas asub Lätis, seega enamus Eestist tellitud tooteid trükitakse ja valmistatakse Lätis.

Kuidas saan oma tellimust jälgida? 

Pärast tellimuse saatmist saate jälgimislingi e-posti teel. Kui teil on saadetise jälgimise kohta küsimusi, kirjutage meile aadressil kunst@alisavasina.ee

Sain kätte vale/kahjustatud toote, mida teha?

Väga vabandame, kui teie tellitud toode saabus kahjustatud kujul. Et aidata meil olukorda kiiresti lahendada, saatke meile nädala jooksul e -kiri aadressil kunst@alisavasina.ee koos

kahjustatud toote fotoga, teie tellimuse number ja kõik muud teie tellimusega seonduvad andmed, mis võivad olukorra lahendamisele kaasa aidata. Võtame teiega ühendust esimesel võimalusel!

Milline on teie tagasisaatmispoliitika?

Kliendil on õigus põhjust avaldamata taganeda tellimusest 14 päeva jooksul. Loe läbi meie Tagasimakse-ja-tagastuspoliitika

Kas tohin tagastada toote, kui see mulle ei sobi? 

Jah, muidugi. Me soovime, et tunneksite meie toodetest rõõmu. Juhised toote tagastamiseks leiate meie lehelt: TAGASIMAKSE -JA TAGASTUSPOLIITIKA

Kas Te teete tagasimakseid?

Kui teie tagastus on kätte saadud ja üle vaadatud, saadame teile e-kirja, et teavitada teid tagastatud kauba kättesaamisest. Samuti teavitame teid tagasimakse heakskiitmisest või tagasilükkamisest.

Kui olete heakskiidu hüvitusele saanud, töödeldakse teie tagasimakset ja teie makse kantakse automaatselt tagasi teie krediitkaardile või algsele makseviisile loetud päevade jooksul.

.

Kas ma saan kauba teise suuruse/värvi vastu vahetada?

Jah, laotoodetega kindlasti pakume kauba vahetamise võimalust.
Kui tellite tooted tellimisel, siis eelistame, et oleksite oma ostusoovis kindel, sest iga ese valmib eritellimusel. Samas oleme nõus vahetama ka tellimisel tooteid.

Kuidas saan olla kindel, toote suuurus mulle sobib?

Kui Te pole kindel, toodete suuruste sobivuses, vaadake meie
suurustabelid – meil on iga toote kirjelduse jaotises kauba suurustabel. 

Millised on haruldased, kui võimalikud juhtumid seoses tellimuste vahetamisega?

Kuigi see on haruldane, on võimalik, et teie tellitud toode oli valesti sildistatud. Kui nii juhtub, siis palun teatage meile sellest aadressil kunst@alisavasina.ee nädala jooksul pärast tellimuse saabumist. Lisage kirjale oma
tellimuse number ja fotod valesti märgistatud kaubast ning saadame teile uued kaubad või väljastame tagasimakse!

Kus saab osta Alisa Vasina disaintooteid?

Alisa Vasina disaintooteid saad soetada siin samas veebipoes. 
Lisaks Alisa Vasina disainetooteid leiad meid esindavates disainipoodides. Disainipoodide loetelu leiad veebilehe jaluses.

Kas selle pildiga muut toodet saab?

Kõik originaalid ei jõuagi toodetele, kuid suur osa neist on saadaval ka tootedisainina. Kui sa ei leia meelistoodet veebipoest, siis on olemas ka minu Redbubble veebipood, kus on enam kui 70 toodet minu poolt loodud piltidega. 

Kus saab osta Alisa Vasina kunstiteoseid?

Alisa Vasina kunstiteoseid saab soetada?

Maalide ostusoovi korral kirjuta meile e-mail aadressile kunst@alisavasina.ee  või külasta kunstigaleriides, kus  Alisa Vasina teosed on esindatud. Kunstigaleriide loetelu on lehe jalamis.

 

Kus Alisa Vasina originaalmaale näha saab?

Alisa Vasina maalid asuvad erinevates Eesti paikades. Esialgu kirjuta meie e-mailile kunst@alisavasina.ee ning uuri kus konkreetne maal asub. Alisa Vasina teosed leiad kunstniku loomingut esindavates kunstigaleriides Tartus ja Tallinnas; Tallinnas kohvikus Fe aadressil Raua 23 ja Tartus aadressil Riia mnt 15B. Mõned teosed on minu isiklikus kollektsioonis ning nende vaatamiseks kirjuta meile e-mailile kunst@alisavasina.ee , et kokku leppida aeg ja koht.

Kas originaalteose väärtus langeb kui nende piltidega on nii palju erinevaid tooteid?

Vastupidi. Originaalteose hind võib sel puhul ainult tõusta, sest originaal on üks ja ainus. Originaalteos on see, millest terve hulk tooteid alguse saab. Need on tooted mida inimesed kasutavad ja armastavad. Sel puhul on originaalteos nagu toodete ema/isa, see põhiline, üks ja ainuke. Originaalteosest inspireeritud tooteid võib olla erinevates kodudes ja kogustes, aga originaalteos on ainult üks ja kuulub vaid ühele omanikule (leibkonnale). Mõtle, keegi tuleb sulle vastu näiteks särgiga, mille originaalmaal on sinu isiklikus kunstikogus – vägev! 

Mulle meeldib see müüdud maal, on see veel saadaval?

Müüdud teos on müüdud ning pole enam saadaval. Originaalteosed maalib kunstnik ainueksemplarina. Kui õnnelik omanik maali soetab, siis seda taiest uuesti müügis näha on üsna ebatõenäoline. Kunst on kultuuripärand, mis saadab omanikku läbi aja ning üsna tõenäoliselt muutub lemmik taies hindamatu väärtusega reliikviaks, mida pärandatakse järeltulijatele. Isegi autor ise ei oska prognoosida kas mõni tema loodud teos, kes on omaniku leidnud, kunagi uut omanikku otsima hakkab ja on soovijatele saadaval.
Seega palun, kallid kunstisõbrad, kui teile meeldib mõni Alisa Vasina loodud teos, ärge kaotage aega ning soetage teos enne, kui seda teeb keegi teine. Originaalteos on üks, soovijaid võib olla mitu.

Kuidas tarnite kunstiteoseid? 

Tarne lepime kokku teose tellijaga. Tarne sisaldub maali hinna sees, selle eest lisatasu ei küsita.