fbpx

Sotsiaalne vastutus ja jätkusuutlikkus

SOTSIAALNE VASTUTUS JA JÄTKUSUUTLIKKUS

Jätkusuutlikkus on meie jaoks oluline. Muutume igal sammul keskkonnasõbralikumaks, samal ajal pakkudes teile väärikaid ja kvaliteetseid tooteid.

Umbes 85% kõigist moetööstuse toodetud tekstiilidest satub prügilatesse, mistõttu on see suur keskkonnakahju tekitaja. Veelgi enam, iga viies toode, mille on tootnud moetööstus, jõuab prügilatesse ilma, et neid oleks kordagi kantud.

Kuna teeme koostööd eritellimusel toodete valmistavate tarnijatega, toodame ainult  tooteid, millele on tehtud tellimus, vältides tekstiilijäätmete ületootmist. Meie koostööpartneri kvaliteetne trükitehnoloogia

ei tekita peaaegu ühtegi heitvett ja kulutab vähem energiat kui tavalised tööstusprinterid.

Iga toode, mida meie kataloogis näete, on valmistatud tellimusel, mis tähendab, et alles pärast tellimuse saamist hakkame toodet valmistama, et see kliendile toimetada. Toote loomine ja väljasaatmine võtab meil aega, kuid iga toote valmistamine tellimisel võimaldab vältida ületootmist. Nii saame hoolitseda Teie ja meie ühise planeedi eest.

Iga toode, mida meie kataloogis näete, on valmistatud tellimisel-kui olete tellimuse esitanud, valmistatakse see spetsiaalselt Teie jaoks. See võimaldab meil vältida ületootmist ja tekstiilijäätmeid, sest töötame pidevalt keskkonnahoidlikuma tegevuse nimel.

Meie rõivatrükk on trükitud otse tootele (direct-to-garment ehk DTG). Meie koostööpartner kasutatav trükitehnoloogia on loodud jätkusuutlikkust silmas pidades ning nende Korniti printerid kasutavad peaaegu nullreovett ja vähem energiat kui tavalised tööstusprinterid, vähendades tööstusahela süsiniku jalajälge.

 

Tindid, mida kasutatakse printimiseks, on vegan, veepõhised ja ei sisalda kahjulikke kemikaale. Suhtume jätkusuutlikkusesse tõsiselt, seetõttu töötame partneritega, kes hoolitsevad selle eest, et jäägid utiliseeritakse vastavalt tindi tarnija juhistele.