Jänesed 2018 ja ASILA brändi loomine

Kollektsioonist

2017. aasta oktoobris külastasin käsitöösalongi Teeme Teistmoodi eesmärgiga osaleda kristallvaigust ehete töötoas. Juhendaja käe all valmisid esimesed ehted ning see oli minule nii inspireeriv kogemus, et otsustasin teha terve ehtekollektsiooni oma jäneste maalide piltidega. Olen alati unistanud moemaailmas tegutsemisest ning see tundus nagu idee, mida tahaksin teostada. Et ajada asja ametlikult, otsustasin luua nende turustamiseks brändi ja hakata tegutsema disainerina ning alustada ettevõtlusega. Brändi nime valik võttis  aega, kuid lõpuks leidsin sobiva: ASILA. ASILA on minu eesnime peegelpilt ning tähendab asjade kohta, paika. Aastal 2018, juunis avaldasin kollektsiooni ning tegin esimesed müügid. Juba oktoobris tuli mulle pakkumine tutvustada oma värsket brändi elamusterohkes meelelahutussaates kogu perele Naudime elu, mis tutvustab inimestele nii ekstreemseid elamusi, kui ka rahulikumaid tegevusi. Saade linastub laupäeviti TV3 eetris kell 10.00 ja kordus pühapäeviti TV6 eetris kell 10.00. Haarasin võimalusest kinni ning juba 20.10.2018 sai minu värske brändi ja ehtekollektsiooniga tuttavaks iga saate vaataja.

Tootegalerii

Kollektsioon “Jänesed” 2018 esitleb Alisa Vasina originaalmaalidel põhinevat ehtedisaini. Ehted on valmistatud epoksiidvaigu tehnikas, kui toorikule liimitakse pilt ning valatakse see epoksiidvaigu alla. 

Kodudekoor

Lisaks ehetele on kollektsioonis kodudekoori elemendid. Miniatuursed digiprindis versioonid originaalmaalidest, mis toimivad samuti kelladena, kruusid mis on pestavad nõudemasinas ja postkaardid jäneste piltidega. 

Tootegalerii

Kollektsioon “Jänesed” 2018 esitleb Alisa Vasina originaalmaalidel põhinevat disaini. Kaunista kodu erksate värvidega!

Tooted laos

Mõned tooted esimeset kollektsioonist on veel laos alles. Kui oled huvitatud mõne eseme soetamist, siis anna mulle oma soovist teada e-maili teel. Ütlen, kas seda veel on ning mis hinnaga. Kruusid on läbi müüdud, kuid neid saab ostusoovi korral juurde tellida.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga