Madu

Paindlikkus viib edasi!
Madu kui tootem-, hinge- ja jõuloom, võib aidata neid, kes ei suuda iseseisvalt keskenduda edasiliikumisele või tahavad leida tasakaalu. Madu õpetab, kuidas leida ühendus loodusega ja näha asju uues valguses. Tutvudes põhjalikult mao sümboolikaga saame teada, kuidas see tootemloom valgustab, inspireerib ja liigutab.

Kuigi madu on paljudele vastumeelne või hirmus, peetakse madu elu, muutuste ja pikaealisuse sümboliks. Mao sümboolika aluseks on kindlasti isiklik kasv. Maod ajavad kasvades naha maha, seega küsi endalt – mida pead maha raputama, et saaksid oma silmaringi laiendada. Kuna madu liigub mööda maad, seostatakse teda Maa energiaga, mis meenutab, et igal juhul tuleks olla kahe jalaga maa peal.

Madu on teejuht uutesse algustesse. Madu toetab või hoiatab liigse kiirustamise eest. Liigu aeglaselt. Looduses on mao keel üks enim arenenud meeleorganeid. See kogub kiiresti palju teavet, et Madu ei satuks ohtu. See rafineeritud taju suunab madu parima valiku poole.

Tootemloomana kuulub madu neile, kes muudavad pidevalt ennast või end ümbritsevaid asjaolusid. Madu naudib elu päikesepaistes peesitades! Ta ründab vaid siis kui tunneb ohtu endale või oma lähedastele. 

Karismaatiline ja tasakaalukas madu on tihti tähelepanu keskpunktis. Madu on paindlik ja vastavalt olukorrale on suuteline muutma oma teed nii verbaalselt kui ka füüsiliselt.

Kui madu ilmutab end hingeloomana, on aeg heita kõrvale illusioonid, ebatervislikud uskumused ja ebamõistlikud ootused, olgu need siis emotsionaalsed, füüsilised või vaimsed. On aeg vaadata tõele näkku ja elada iga hetke täiel rinnal.

Asjaolud hakkavad muutuma tõeliselt “tõeliseks”. Madu on seotud eelseisva transformatsiooni või olulise taassünniga. Üks Mao tugevamaid õppetunde on elu, surma ja taassünni tsükkel. Madu heidab kogu oma naha maha ja kogeb taassündi. Madu libiseb nõtkelt läbi isegi kõige ebameeldivamate kogemuste. Ta ületab enda hirmud ja takistused oma teel.

Kasuta mao väge oma jõuloomana, kui soovid leida ühenduse maaga või otsid muutusi. 
Madu on seotud muutumise ja transformatsiooniga. Madu on iidne tarkuse ja kasvu sümbol, mis aitab vaateringi laiendada. Madu on ka suurepärane teejuhtu esoteeriliste õpetuste maailma.
Olles avatud mao energiale, ollakse avatud ka muutustele, mis lõpuks avardavad silmaringi. Muutused ei ole alati lihtsad või ilma emotsionaalse valuta, kuid ületades väljakutsed, saabub tõeline läbimurre.

Madu sümboliseerib läbinähelikkust ja nutikust. 

Mao märgi all sündinud inimestel on sarmi, tarkust ja nutikust. Madusel on hea vaist rahaasjades, elav empaatia teiste suhtes ja tõsine püüdlused edu poole. Maod võivad olla armukadedad, umbusklikud ja pisut üleolevad. Nad saavad hästi hakkama ametikohtadel, kus nad kasutavad oma teravat meelt probleemide lahendamiseks või filosoofiaks.

Tootegalerii

Kollektsioon “Madu” on pühendatud neile, kellel on maole omane paindlik meel ja kohanemisvõime. Madu on elu, muutuste ja pika ea sümbol. Ta teab, et paindlikkus on edasiviiv jõud!
Ta raputab maha selle, mis teda tagasi hoiab, et kasvada ja avardada oma silmaringi.
Madu saavutab edu tänu oma paindlikule meelele ja teravatele instinktidele.

Redbubble

Muud disaintooted saadaval minu e-poes rahvusvahelises Redbubble keskkonnas. Valikus on 76 toodet!