Fragment disainkangad ja mustrid

Projektist

Tutvusime 2018. aastal kui Alisa arendas välja oma kunstniku kaubamärki Alisa Vasina ning Evelynil oli plaan luua emadele ja lastele mõeldud kaubamärk Helg.
2019. aastal alustasime koostööga, kuna Evelyn soovis oma tootmises kasutada originaalkangad ning loomulikult oli just Alisa see, kes need maalis ja kangamustriteks kokku pani. Helg tooted esimeste Alisa Vasina originaalmustritega jõuavad müüki 2020. aasta maikuus. Samuti jõuavad siis müüki Alisa Vasina kõrvarõngad, mis on insireeritud Helg mustritest.
Kuna aga meie koostöö oli niivõrd viljakas ning kangamustreid valmis veelgi, otsustasime selle osa oma koostööst vormistada eraldi kaubamärgiks Fragment Designer Fabrics. Frgament viitabki just meie koostöö ühele osale, sest ideid jätkub kindlasti ka tulevikuks!
Kõikide kangaste aluseks on originaalne maal Alisa Vasina loomingust. Meie mustrite valikus on praegu imepäraselt maalitud lillemustrite kõrval ka natuke kiiksuga karud. Miks kiiksuga, seda uuri ise täpsemalt juba kangastelt:) Ja muidugi telli ka, sest nii toetad Eesti loomingut!
Evelyn ja Alisa
 
 

Mustrid

Hetkel on valikus need kangamustrid, mis on kujundatud minu poolt ning heaks kiidetud Evelyni poolt.

Fragment Designer Fabrics

Uuri lisa Fragment Designer Fabrics ametlikult Facebooki lehelt

lilled-fabric-mockup-free

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.