Punane pandalaim

Esimene muster Fragment kangabrändile oli Punane Pandalaim. Fragment kangabränd on Alisa Vasina ja Evelyn Müürsepa loodud bränd. 

Tutvusime 2018. aastal kui Alisa arendas välja oma kunstniku kaubamärki Alisa Vasina ning Evelynil oli plaan luua emadele ja lastele mõeldud kaubamärk Helg.
2019. aastal alustasime koostööga, kuna Evelyn soovis oma tootmises kasutada originaalkangad ning loomulikult oli just Alisa see, kes need maalis ja kangamustriteks kokku pani. 
Kuna aga meie koostöö oli niivõrd viljakas ning kangamustreid valmis veelgi, otsustasime selle osa oma koostööst vormistada eraldi kaubamärgiks Fragment Designer Fabrics. Frgament viitabki just meie koostöö ühele osale, sest ideid jätkub kindlasti ka tulevikuks!

Kõikide kangaste aluseks on Alisa Vasina looming.

Muster Punane Pandalaim valmis Alisa Vasina samanimelisest õlimaalist. See muster näeb päris armas välja ning sobib nii laste kui ka täiskasvanute riietele.

 
 
 
 

Laimid

Laimidega muster valmis eelnevale mustrile lisaks. Seda saab kasutada kas eraldi mustrina või punase pandalaimi mustri toetajana. 

 
 

Punane pandalaim ja laimid komplektis

Punane pandalaim ja Laimid on kokku loodud. Neid saab edukalt kasutada ühes komplektis, sest need mustrid toetavad teineteist.

 
 

Fragment Designer Fabrics

Uuri lisa Fragment Designer Fabrics ametlikult Facebooki lehelt

3Fabrics_Kolm_karu