Karakterloomad

KOLLEKTSIOONIST

Ehk oled sinagi kuulnud ütlust: “Issanda loomaaed on kirju”? Karakterite kollektsioon on inspireeritud antud ütlusest ning väljendub antropomorfsete olendite kujul. Kõike seda muidugi läbi huumori prisma, sest positiivne suhtumine algab heast huumorimeelest! 

Disaintooted

Kollektsiooni valikus leiad illustratsioonidel põhinevat tootedisaini nii moe kui ka kodukujunduse valdkonnast.

Uus karakter

Üksik hunt 

Üksik hunt teeb mis tahab, sest ta on iseenda boss! Vaba hing kes kõnnib ise oma teed ning ei lase kellelgi end taltsutada. Ta naudib oma vabadust ja iseseisvust täiel rinnal 

Ehtekunst

Valik ehteid värskest karakterite kollektsioonist. Milline karakter iseloomustab just sind kõige paremini?! Ehted valmistatud hoolikalt valitud materjalidest. Valgeks värvitud puitraam ümbritseb epoksiidvaigu all olevat pilti ning ehe on hõlpsalt kantav tänu roostevabast terasest metallosadele. Roostevaba teras on allergiavaba (nikli- ja pliivaba) ning tuhmumiskindel materjal. Ehted on ülimalt kerged ning mugavad.

Galerii

Kanna kunsti! Milline karakter iseloomustab just sind kõige paremini?

Kodudekoor

Kujunda oma kodu ja loo meeleolu lustakate karakteritega. Meeleolukad karakterite ja mõtteteradega kruusid muudavad jookide tarbimise lõbusamaks. Lisa kohvi või tee joomise kõrvale pisut huumorit.
Seinapildid lisavad ruumile hubasust ja lusti. Digiprint raamis 30x40cm. Meeleolukad kahepoolsed postkaardid karakterite kollektsioonist tõstavad tuju igal juhul!

Galerii

Kujunda oma kodu ja loo meeleolu lustakate karakteritega.

Osta veebist

Tooted on saadaval minu e-poes osta.ee keskkonnas Eesti Disaini kategooria all. Lisaks leiad neid ka edasimüüjate poodidest.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.